TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

LGS'ye Hazırlanan 8. Sınıf Öğrencilerimiz İçin Çalışma Fasikülleri-4

LGS'ye Hazırlanan 8. Sınıf Öğrencilerimiz İçin Matematik, Fen Bilimleri, Türkçe, T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce ve Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Dersleri Çalışma Fasikülleri 4
 LGS'ye Hazırlanan 8. Sınıf Öğrencilerimiz İçin Çalışma Fasikülleri-4

Dünyada ve Ülkemizde görülen Koronavirüs salgını nedeniyle okullarda örgün eğitime ara verilince Bakanlığımız ve okullarımız uzaktan eğitim ile öğrencilere ulaşarak eğitim-öğretimin devamını sağlamak için çalışmalar yapmaktadır.

Bu nedenle bu süreci evlerinde kalarak atlatmaya çalışan öğrencilerimiz için Bakanlığımızın yaptığı uzaktan eğitimleri destekleyici, katkı sağlayıcı ve öğrencilerimizin konuları daha iyi pekiştirmelerine yardımcı olacak testler Tokat Ölçme Değerlendirme Merkezimiz tarafından hazırlanmıştır.

8. Sınıf öğrencilerimizin sınava hazırlık sürecini desteklemek amacıyla 1. dönem konularıyla sınırlı olmak üzere Matematik, Fen Bilimleri, Türkçe, T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce ve Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi derslerinden testlerimiz yayınlanarak öğrencilerimizin kullanımına sunulmuştur.

 

LGS'ye hazırlanan 8. sınıf öğrencilerimiz için çalışma fasikülleri.

 

Türkçe 8. Sınıf Çalışma Fasikülü-4  

Matematik 8. Sınıf Çalışma Fasikülü-4  

Fen Bilimleri 8. Sınıf Çalışma Fasikülü-4  

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 8. Sınıf Çalışma Fasikülü-4  

T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 8. Sınıf Çalışma Fasikülü-4 

İngilizce 8. Sınıf Çalışma Fasikülü-4  

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.