TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mart Ayı İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Gerçekleştirildi

Mart Ayı İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Gerçekleştirildi

Mart ayı ilçe Milli Eğitim Müdürleri toplantısı  İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI başkanlığında Zile İlçemizde gerçekleştirildi.

Gerçekleştirilen toplantıda ;Gaziosmanpaşa Üniversitesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz protokolünün yenilenmesi nedeniyle yeni uygulama önerilerinin paylaşılması, İlçe Müdürlüklerimizce okur yazar seferberliği mart ayı süreç sunumunun yapılması, Sınıf tekrarı durumunda olan öğrencilerimize yönelik olarak yapılan çalışmaların değerlendirilmesi, Ortaöğretim geçiş uygulamasına yönelik olarak yapılan çalışmaların değerlendirilmesi, Temel Eğitim Yatırımları ve ikili eğitimi etkileyebilecek hususların değerlendirilmesi, 2018/7 sayılı “İş Sağlığı ve Güvenliği Mali İhtiyaçların Yönetimi” ve 2018/8 sayılı “ Pansiyonlu Okul Denetimleri” konulu genelgelerin değerlendirilmesi, Özel Öğrenci Barınma Hizmetleri Yönetmeliğinde 16/03/2018 tarihi itibariyle         yapılan değişikleri, PİSA , 2018 ABİDE ve İl İzleme Sınavları, Güncellenen Okullar Hayat Olsun Projesi uygulama protokolünün değerlendirilmesi, Taşeron işçilerin geçici işçi kadrolarına geçirilmeleri gündem maddeleri görüşüldü.

Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürümüzü Levent YAZICI, İl MEM Yöneticilerimiz ve İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz katıldılar.

 

 

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.