TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mayıs Ayı İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Yapıldı

Mayıs Ayı İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Yapıldı

Mayıs  Ayı İlçe Milli Eğitim Müdürleri toplantısı,  M. Emin Saraç Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Toplantı Salonunda yapıldı. 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI başkanlığında yapılan toplantıda; okul öncesinde zorunlu eğitime geçiş ve alınacak önlemler,ilköğretim kurum standartlarına ilişkin çalışmalar,imam hatip okullarına ilişkin modül uygulamaları,merkezi ortak sınav analizlerinin paylaşılması,ortaöğretim kurumlarına ilişkin veri analizleri,tercih danışmanlığı uygulamalarının değerlendirilmesi,yaz döneminde eğitim öğretim çalışmalarıdestek kursları,çocuk kulüpleri,okullar hayat olsun projesi kapsamında açılacak kurslar,halk eğitim kursları,seminer dönemi çalışmaları, öğrenci barınma hizmetlerine ilişkin yapılacak çalışmalar ve alınacak önlemler, okul ve kurumlarda yapılacak olan bakım ve onarım çalışmaları konuları görüşüldü.      

Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI, İl Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri katıldı.

22-05-2017

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.