TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mehmet Akif Ersoy Anadolu İmam Hatip Lisesinden Zeytindalı Operasyonu ve Kahraman Mehmetciğimize Anlamlı Destek

Mehmet Akif Ersoy Anadolu İmam Hatip Lisesinden Zeytindalı Operasyonu ve Kahraman Mehmetciğimize  Anlamlı Destek

Ülkemizin güney sınırını terör gruplarından temizlemek için, kahraman Mehmetçiklerimiz tarafından yürütülen operasyona manevi destek olmak amacıyla, Mehmet Akif Ersoy Anadolu İmam Hatip Lisesi öğretmen ve öğrencilerinin düzenlediği kermes yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

 

      Kermes açılışı kuran tilaveti ve dua ile yapıldı. Açılış konuşmasında okul müdürü H.Hamit AKIN: “Ülkemizin güvenliğini, bulunduğumuz coğrafyanın barış ve istikrarını sağlamak amacıyla tüm terör unsurlarına karşı Türk Silahlı Kuvvetlerimizce başlatılan Afrin - Zeytindalı Operasyonunun başarıyla amacına ulaşmasını diliyorum. Allah kahraman Türk askerimizin yar ve yardımcısı olsun. zaferle dönmeyi nasip etsin. Dualarımız her daim onlarla olacaktır. Bu vesileyle düzenlemiş olduğumuz kermesimizin açılışına katılmak suretiyle bizleri yalnız bırakmayan İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI’ya, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Mustafa ERARSLAN’a, bu kermesin gerçekleşmesine katkıda bulunan öğrencilerimize, velilerimize ve öğretmen arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.” dedi. 

 

16-02-201816-02-201816-02-2018

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.