TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Meryem Gülbahar Okan’a Sürpriz Doğum Günü Kutlaması

Meryem Gülbahar Okan’a Sürpriz Doğum Günü Kutlaması

           Milli Eğitim Bakanı Sayın İsmet YILMAZ M. Emin Saraç Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Şüheda BALER’in doğum gününü video mesajı ile kutlamıştı. Sayın Bakanımızın mesajını öğrencimize Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Yusuf BÜYÜK, Din Öğretimi Genel Müdürlüğü  Eğitim Politikaları Daire Başkanı İhsan ERKUL ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI ile birlikte öğrencimize iletmişler ve hep birlikte doğum günü pastası kesmişlerdi.

            Bu anlamlı kutlamadan etkilenen M. Emin Saraç Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Meryem Gülbahar OKAN’da Müsteşar Yardımcısı Yusuf BÜYÜK ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI’dan kendi doğum gününün kutlanmasını istemişti.

            Öğrencimizin bu isteğini unutmayan İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI Müsteşar Yardımcısı Yusuf BÜYÜK ve kendi adına Meryem Gülbahar OKAN’a doğum gününde sürpriz yaparak sınıfında pasta kesti. Sürpriz doğum günü kutlamasına video konferans yöntemiyle katılan Yusuf BÜYÜK öğrencimizin doğum gününü kutladı.

 

            İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa ERARSLAN daha sonra öğrencilerimize karnelerini vererek güzel bir tatil geçirmelerini dilediler.

 

20-01-201720-01-201720-01-201720-01-201720-01-201720-01-2017

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.