TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MESLEKİ EĞİTİM GENEL MÜDÜRÜMÜZ NUMANOĞLU VE DAİRE BAŞKANIMIZ CANBAL İLİMİZİ ZİYARET ETTİ

Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürümüz Sayın Prof. Dr. Kemal Varın Numanoğlu ve Programlar ve Öğretim Materyalleri Daire Başkanımız Sayın Mehmet Salih Canbal ilimizi ziyaret etti. 
MESLEKİ EĞİTİM GENEL MÜDÜRÜMÜZ NUMANOĞLU VE DAİRE BAŞKANIMIZ CANBAL İLİMİZİ ZİYARET ETTİ

Sayın Numanoğlu ve Sayın Canbal Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat Küçükali ve Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Abdullah Gürbüz eşliğinde Milli Eğitim Müdürlüğümüz bünyesinde faaliyet gösteren kuyum ve taş atölyesini gezerek yetkililerden bilgi aldı.

Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürümüz Sayın Prof. Dr. Kemal Varın Numanoğlu ile Programlar ve Öğretim Materyalleri Daire Başkanımız Sayın Mehmet Salih Canbal, Tokat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni ziyaret ederek AR-GE ve proje laboratuvarlarında da incelemelerde bulundu.

Genel Müdürümüz Sayın Prof. Dr. Kemal Varın Numanoğlu ve Programlar ve Öğretim Materyalleri Daire Başkanımız Sayın Mehmet Salih Canbal Zübeyde Hanım Anadolu Lisesi'nde kurulan Eğitim Tokat TV stüdyosunu da gezdi. Sayın Numanoğlu ve Sayın Canbal uzaktan eğitim faaliyetlerinin yürütüldüğü stüdyoda görevli öğretmenlerimizden ve Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat Küçükali'den bilgiler aldı.

Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürümüz Sayın Prof. Dr. Kemal Varın Numanoğlu ve Programlar ve Öğretim Materyalleri Daire Başkanımız Sayın Mehmet Salih Canbal, Gaziosmanpaşa Üniversitesi 15 Temmuz Kongre Salonunda Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerinin idarecileriyle bir araya geldi. Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat Küçükali'nin açılış konuşmasını yaptığı toplantıda, Sayın Numanoğlu okul müdürlerinin sorularını yanıtladı.

Sayın Genel Müdürümüz Numanoğlu ve Sayın Daire Başkanımız Canbal, son olarak Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni ziyaret etti. TOGÜ Rektörü Prof. Dr. Bünyamin Şahin, Sayın Numanoğlu ve Sayın Canbal'a kampüs ile ilgili bilgiler verdi. GOP MTAL'de yapılan incelemelerin ardından okul ziyaretleri sona erdi.

18-09-202018-09-202018-09-202018-09-202018-09-202018-09-202018-09-202018-09-202018-09-2020

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.