TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Mesleki Eğitimde 1000 Okul İyileştirme" Projesi Değerlendirildi

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat Küçükali, "Mesleki Eğitimde 1000 Okul İyileştirme" projesi kapsamında projeden yararlanacak olan okulların idarecileriyle bir araya geldi.


 

Öğretmenevinde gerçekleşen toplantıya il genelinde projeye dahil olan 12 okulun idarecileri katıldı.

Mesleki eğitimde öğrenci sayısının ve özellikle başarılı öğrencilerin yönelimlerinin giderek arttığını ifade eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat Küçükali, bu okullardan Türkiye'ye örnek olacak çalışmaların çıkabileceğini belirtti.

Ayrıca Müdürümüz, "Mesleki Eğitimde 1000 Okul İyileştirme" projesinin son yıllarda mesleki eğitimde kalitenin artırılmasında en önemli adımlardan birisi olduğunu da kaydetti.

Toplantıda ayrıca projeye dahil olan meslek liselerinin karneleri incelendi ve okul müdürleriyle fikir alışverişinde bulunuldu.

Tokat'ta "Mesleki Eğitimde 1000 Okul İyileştirme" projesine dahil olan okullarımız; Almus Çok Programlı Anadolu Lisesi, Erbaa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Merkez Evliya Çelebi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Merkez Tokat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Merkez Yeşilırmak Merkezi ve Teknik Anadolu Lisesi, Niksar Gaziosmanpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Niksar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Pazar Ayşe Ak Seda Sayan Çok Programlı Anadolu Lisesi, Turhal Akşemseddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Turhal Şehit Ahmet Atilla Güneş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Zile Dinçlerler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Zile Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olarak belirlendi.

17-12-202017-12-202017-12-2020

 

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.