TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM BAKANIMIZ SAYIN ZİYA SELÇUK ÖĞRETMENLERİMİZLE BULUŞTU

Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya Selçuk, "Ziya Öğretmen ile Eğitim Buluşmaları" kapsamında ilimizdeki öğretmenlerle buluştu.
MİLLİ EĞİTİM BAKANIMIZ SAYIN ZİYA SELÇUK ÖĞRETMENLERİMİZLE BULUŞTU

Bakanımız Ziya Selçuk, "Ziya Öğretmen ile Eğitim  Buluşmaları" kapsamında Tokat'ta görev yapan öğretmenlerimizle bir araya geldi. Dijital ortamda gerçekleşen buluşmaya ilimizde görev yapan öğretmenler katıldı.

Bakanımız,  öğretmenlere verdiği destek ve önemi vurguladığı konuşmasının ardından İl Müdürümüz Sayın Murat Küçükali ve öğretmenlerimizi dinledi.

Ayrıca videokonferansta Bakanımız Sayın Ziya Selçuk'a Eğitim Tokat TV stüdyolarından müzik dinletisi yapıldı ve korona şarkısı dinletildi. Bakanımız, korona şarkısının özel olarak kendisine ulaştırılmasını istedi.

Öğretmenlerimizin sorularını,  önerilerini ve salgınla mücadele sürecinde yaptıkları faaliyetleri dinleyen Bakanımız, öğretmenlerimize yürüttükleri titiz çalışmaları için teşekkürlerini iletti. Ayrıca Bakanımız, meslek liselerinin çalışmalarıyla ilgili olarak "sizlerin yaptığı çalışmalar tarihe geçecek" dedi.

Bakanımız Sayın Ziya Selçuk, okulların açılmasını isteyen bir öğrencimize; "En kısa zamanda okulları açmak için uğraşıyoruz. İnşallah müjdelerle karşınıza geleceğiz" dedi.

Videokonferansta motosikletli mobil ekipler, Sayın Bakanımıza yaptıkları çalışmaları anlattı. Bakanımız, ekipte yer alan öğretmenlerimize tek tek teşekkür etti.

Dijital ortamda gerçekleşen buluşma, bakanımıza yapılan Tokat davetiyle sona erdi.

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.