TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcımız Sayın Yusuf Büyük ve Din Öğretimi Genel Müdürlüğü Eğitim Politikaları Daire Başkanı İhsan ERKUL ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI Arif Nihat Asya Kız Anadolu İmam Hatip Lisesini Ziyaret Ettiler.

Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcımız Sayın Yusuf Büyük ve Din Öğretimi Genel Müdürlüğü Eğitim Politikaları Daire Başkanı İhsan ERKUL ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI  Arif Nihat Asya Kız Anadolu İmam Hatip Lisesini Ziyaret Ettiler.

  Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcımız Sayın Yusuf Büyük ve Din Öğretimi Genel Müdürlüğü Eğitim Politikaları Daire Başkanı İhsan ERKUL, İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI ve Müdür Yardımcılarımız Arif Nihat Asya Kız Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret ederek çalışmaları hakkında brifing aldılar.

Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcımız Sayın Yusuf Büyük, okulumuzun isminin başında proje olmada birçok projeyi kendi içinde uyguladığını gördüğünü ve bunu çok büyük bir memnuniyetle karşıladığını ifade etti. Yusuf BÜYÜK ‘Proje okulu olmak için illa bir okulun isminin başında proje yazmasına gerek yok.Arif Nihat Asya Kız Anadolu İmam Hatip Kız Lisesi bunu kanıtlamış bir okuldur’ dedi. Bayrak töreninde öğretmenlerimiz ve öğrencilerimize hitap eden Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcımız Sayın Yusuf Büyük, Devletimizin Eğitime büyük önem verdiğine ve öğrencilerimize tüm imkanları sunduğuna dikkat çekerek, ‘İmam Hatip Müdürlüğü yapmış bir  öğretmeniniz olarak konuşuyorum. Devletimiz başarı için tüm yolları açtı, sizlere tüm imkanları sunmaya devam ediyor. Milli Eğitim Bakanlığımız ve siz öğrencilerimiz için var, Rabbim başarılarınızı artırsın, birlik ve beraberliğinizi bozmasın, bu beraberliğinizi bozmak isteyenlere fırsat vermesin ‘ şeklinde konuştu.Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü Eğitim Politikaları Daire Başkanı İhsan ERKUL da Arif Nihat Asya Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin proje okulu olma niteliğini taşıdığını ifade ederek, yakalanan başarının artırılarak devam ettirilmesi gerektiği hususuna dikkat çekti.

 

 

10-01-201710-01-201710-01-201710-01-201710-01-2017

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.