TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Prof. Dr. Ahmet Emre BİLGİLİ ilimizi ziyaret etti.

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel  Müdürü Prof. Dr. Ahmet Emre BİLGİLİ ilimizi ziyaret etti.

Özel Eğitim ve Rehberlik  İl Değerlendirme Toplantısı Genel Müdürümüz Ahmet Emre BİLGİLİ’nin katılımıyla gerçekleştirildi. 23 Kasım 2018 Cuma günü ilimize gelen MEB Özel  Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Ahmet Emre BİLGİLİ  ve İzleme ve Değerlendirme Daire Başkanı Ramazan BARIN, ilimize gelerek Valilik ziyaretinde bulunduktan sonra sırasıyla,  İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzü , Tokat Rehberlik ve Araştırma Merkezimizi ve Merkezdeki Özel Eğitim Okullarımızı, Bilim ve Sanat Merkezini gezdiler. Öğleden sonra Mehmet Akif Ersoy Görme Engelliler İlkokulu/Ortaokulunda İl Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri İstişare ve Bilgi Paylaşımı toplantısına katıldılar. Toplantı İl Milli Eğitim Müdürü Murat KÜÇÜKALİ ve il milli eğitim müdür yardımcısı ve şube müdürleri ile özel eğitim hizmetlerinden sorumlu  tüm ilçe milli eğitim şube müdürleri ve özel eğitime bağlı okul/kurum müdürlerinin katılımları ile yapıldı. İl Milli Eğitim yöneticileri eşliğinde Gaziosmanpaşa Rektörü Mustafa ŞAHİN makamında ziyaret edildi.

 

26-11-201826-11-201826-11-201826-11-201826-11-2018

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.