TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile EYUDER Arasında "Eğitimde İşbirliği Protokolü" İmzalandı

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile Eğitim Yöneticileri ve Uzmanları Derneği (EYUDER) arasında Müdürlüğümüze bağlı okul/kurumlarda seminer, panel, sempozyum,  konferans ve eğitim faaliyetleri düzenlenmesi, eğitim sorunlarına çözüm üretmek için akademisyenleri ve uygulayıcılarının bir araya getirilmesi ve eğitim bilimlerinde araştırma projeleri gerçekleştirerek, desteklenmesinin sağlanmasına dair iş birliği protokolü imzalandı.
Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile EYUDER Arasında

Müdürlüğümüzde gerçekleştirilen protokol imza törenine İl Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Murat KÜÇÜKALİ, Eğitim Yöneticileri ve Uzmanları Derneği (EYUDER) Genel Başkanı Sn. Dr. Adem ÇİLEK, Genel Başkan Yardımcıları Sn. Murat KOÇALİ ve Sn. Ömercan ŞENTÜRK, Eğitim Yöneticileri ve Uzmanları Derneği (EYUDER) Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri Sn. Dinçer BEKTAŞ ve Birol KILIÇ ile Tokat İl Temsilcisi Sn. Sevil ALAÇAM ve Tokat Merkez İlçe Temsilcisi Sn. Mahmut ARI katıldı.

Tören, tarafların protokolleri imzalaması ile sona erdi.

28-01-202128-01-202128-01-202128-01-2021

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.