TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Piyango İhya Balak Fen Lisesi Ziyaret Edildi

Milli Piyango İhya Balak Fen Lisesi Ziyaret Edildi

Milli Piyango İhya Balak Fen Lisesi Ziyaret Edildi

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI 06 Aralık 2015 Salı günü saat 08.00’de Müdür Yardımcısı Mustafa ERARSLAN, Şube Müdürleri İlyas SARIKAYA, Osman SARGUT ve Efkan KARAERKEK ile birlikte Tokat Milli Piyango İhya Balak Fen Lisesinde öğretmenler ile bir araya geldi.

Tokat Milli Piyango İhya Balak Fen Lisesi Müdürü Osman DURAK, İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI ile birlikte okulumuzu ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün yöneticilerine, öğretmenleri ve kurum çalışanları adına teşekkür ettiğini ifade ederek talep ve beklentilerini dile getirdi.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI; Tokat’ımızın eğitim öğretim faaliyeti açısından kendisini ispat etmiş, kurum kültürünü iyi bir şekilde temsil eden, nitelik ve nicelik açısından farkındalığını her zaman ortaya koyan bir okulumuzdayız. Sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum. Öğretmenlerimiz ve okulumuzun yönetim ekibi her konuda bana ve arkadaşlarıma ulaşabilirler. Okulumuz ve çalışanlarımızın talep ve beklentilerini her zaman almaya ve çözüm üretmeye hazırız dedi.

 

 Öğretmenlerimizin ikramlarıyla samimi bir ortamda geçen toplantı, İl Milli Eğitim Müdürümüzün iyi bir yıl, mutlu bir gelecek, başarılı bir eğitim öğretim faaliyeti dilekleri ile sona erdi.

 

KahvaltıKahvaltıKahvaltıKahvaltıKahvaltı

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.