TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürlüğümüz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Sandığı İftar Programı

Müdürlüğümüz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Sandığı İftar Programı

 

         23 Haziran 2015 Salı günü 26 Haziran Atatürk Kültür Sarayı bahçesinde Müdürlüğümüz Sosyal  Yardımlaşma ve Dayanışma Sandığı tarafından iftar programı düzenlendi. Programa İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Yöneticileri ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü Personelleri aileleri ile birlikte katıldılar.

         İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI yapmış olduğu konuşmasında “  Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğü ailesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Sandığımız düzenlemiş olduğu faaliyetler    de birlikteliğimizin daha da perçinlendiği, personelimizin aileleri ile birlikte yakınlaşarak birlikte aynı ortamı paylaşma fırsatı bulduğu, hastalıkta, doğumda, ölümde, düğünde hep bir arada olduğumuzu ve bununda diğer kurumlara örnek bir davranış sergilediğini dile getirerek programa gelenlere hoş geldiniz dedi.

         Ayrıca yoğun katılımın olduğu programda personellerimizin ebediyete intikal etmiş yakınları için hatm-i şerif ve mevlid-i şerif okundu.

 

i

iiiiiiiiii

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.