TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRÜMÜZ SAYIN DR. MURAT AĞAR, TURHAL'DAKİ EĞİTİM YATIRIMLARINI İNCELEDİ

Müdürümüz Sn. Dr. Murat Ağar, eğitim yatırımları kapsamında, Turhal ilçemizde güçlendirme  ve yeniden yapım çalışmaları süren okullarımızın inşaat alanlarında incelemelerde bulundu.
MÜDÜRÜMÜZ SAYIN DR. MURAT AĞAR, TURHAL'DAKİ EĞİTİM YATIRIMLARINI İNCELEDİ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Murat Ağar, Turhal İlçe Millî Eğitim Müdürümüz ve yetkililerle birlikte ilimizde yürütülen eğitim yatırımları kapsamında, Turhal'da güçlendirme  ve yeniden yapım çalışmaları süren okullarımızın inşaat alanlarında incelemelerde bulunarak yetkililerden süreç hakkında bilgi aldı.

Müdürümüz Turhal'da 100. Yıl İlkokulu, 12 Derslikli Atatürk Anadolu Lisesi,  16 Derslikli Mimar Sinan İlkokulu, 16 Derslikli Kayacaık İlkokulu, Osmangazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu, Yeşilırmak İlkokulu, Cengiz Topel İlk ve Ortaokulu, Anadolu İmam Hatip Lisesi, Şehit Erdal Okul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Şeker Fen Lisesi, Akşemsettin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Zeki Çepoğlu İlkokulu, Hacılar İlkokulu, 15 Temmuz Şehit Ferhat Koç Kız İmam Hatip Lisesi, Yeşilırmak Anadolu Lisesi, Gaziosmanpaşa Ortaokulu, Fatih İlkokulu, Cumhuriyet İlkokulu, Atatürk İlkokulu, Cumhuriyet Anadolu Lisesi, Atatürk Ortaokulu, Ahmet Dinçer İmam Hatip Ortaokulu, İbn-i Kemal İlkokulu, İmam Hatip Ortaokulu, Kazım Karabekir İlkokulu, Mimar Sinan İlkokulu, Sami Baklacı Anadolu Lisesi, Özel Eğitim Meslek Okulu ve Özel Eğitim Uygulama Okulu inşaat alanlarını ziyaret ederek, okullarımızın güçlendirme ve yeniden yapım süreçleri ile ilgili detaylı incelemelerde bulundu. 

14-02-202214-02-202214-02-202214-02-2022

 

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.