TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Neşeli Günler Etkinliği Düzenlendi

Neşeli Günler Etkinliği Düzenlendi

İlimizde dört yıldır devam eden özel gereksinimli çocuklarımızın ve ailelerinin katıldığı Neşeli Günler projesine tekrar start verildi.

Bu kapsamda, Gümenek mesire alanında Özel Eğitim Okulu Öğrenci ve Ailelerine yönelik olarak piknik etkinliği düzenlendi.

Etkinliğe Valimiz Sayın Dr. TORAMAN,  İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI, İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Mehmet Ali ADSAN, okul idarecileri, öğrencilerimiz, aileleri ve basın mensupları katıldılar.

Düzenlenen bu etkinlikle  özel gereksinimli öğrencilerimizin kapasitelerinin geliştirmek, bağımsızlaşmalarına destek olmak, sosyal yaşamlarının daha aktif hale getirilmesine yardımcı olmak, ailelerinin moral ve motivasyonlarının artırılması, toplumsal gelişmelerin içinde yer almalarına yardımcı olmak ve toplumsal üretime katkıda bulunmalarını sağlamak hedeflenmektedir.

 

Program kapsamında çocuklar ve aileleri ile piknik yapan  Valimiz Sayın Dr. Ömer TORAMAN çocukların yoğun sevgisi ile karşılandı.  Piknik etkinliğinde, tüm velilerimiz ve öğrencilerimizle sohbet eden Valimiz Sayın Dr. Ömer TORAMAN engelli ailelerimizin sıkıntı ve dertleriyle yakından ilgilenerek  öğrencilerimizle top oynadılar.

 

04-08-201704-08-201704-08-201704-08-201704-08-201704-08-2017

 

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.