TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Neşeli Günler Proje Etkinleri Devam Ediyor

Neşeli Günler Proje Etkinleri Devam Ediyor

          İlimizde dört yıldır devam eden özel  gereksinimli  çocuklarımızın ve ailelerinin katıldığı Neşeli Günler projesine tekrar start verildi.

          Bu kapsamda, geçtiğimiz hafta Gümenek mesire alanında Özel Eğitim Okulu Öğrenci ve Ailelerine yönelik olarak piknik etkinliği düzenlenmişti.

          Bu hafta da Neşeli Günler projesi kapsamında Özel Eğitim Okulu Öğrenci ve Ailelerine yönelik olarak Almus Belediye Parkında İl Milli Eğitim Müdür vekilimiz Abdullah GÜRBÜZ ve  İl Milli Eğitim Maarif Müfettişleri Kurulu Başkanı Halis NURAL’ında  katılımıyla piknik etkinliği gerçekleştirildi. 

 

          Program kapsamında çocuklar ve aileleri ile piknik yapan  İl Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Abdullah GÜRBÜZ çocukların yoğun sevgisi ile karşılandı.  Piknik etkinliğinde, tüm velilerimiz ve öğrencilerimizle sohbet eden İl Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Abdullah GÜRBÜZ engelli ailelerimizin sıkıntı ve dertleriyle yakından ilgilendi.

 

10-08-201710-08-201710-08-201710-08-2017

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.