TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Neşeli Günler Projesi Kapsamında ‘Özel Çocuklar Tarihle Buluşuyor, Resim Yapma ve Resim Sergisi’ Etkinliği Gerçekleştirildi

Neşeli Günler projesi kapsamında Özel Eğitim Okulu Öğrenci ve Ailelerine yönelik olarak Gaziosmanpaşa Üniversitesi  Devlet Konservatuvarı Deveciler Hanın’da ‘Özel çocuklar tarihle buluşuyor, resim yapma ve resim sergisi’ etkinliği gerçekleştirildi.
Neşeli Günler Projesi Kapsamında  ‘Özel Çocuklar Tarihle Buluşuyor, Resim Yapma ve Resim Sergisi’ Etkinliği Gerçekleştirildi

Neşeli Günler projesi kapsamında Özel Eğitim Okulu Öğrenci ve Ailelerine yönelik olarak Gaziosmanpaşa Üniversitesi  Devlet Konservatuvarı Deveciler Han´ında ‘Özel Çocuklar Tarihle Bluşuyor, Resim Yapma ve Resim Sergisi’ etkinliği gerçekleştirildi.

 

Etkinliğe İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Ali ADSAN, okul idarecileri, öğretmenler, öğrenciler ve öğrenci aileleri katıldılar.


Bulundukları ilin  tarihi ve kültürel dokusunu tanımaları, sosyalleşmeleri ve toplumla bütünleşmeleri amacıyla düzenlenen etkinlikte, öğrencilerimiz bol bol resim yaparak doyasıya eğlendiler. İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI da çocuklarımızla beraber resim yaparak, öğrencilerimizle yakından ilgilenmiştir.

 

 

 22-08-201722-08-201722-08-201722-08-201722-08-2017

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.