TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ocak Ayı İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Gerçekleştirildi

Ocak  Ayı İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Gerçekleştirildi

Ocak  ayı İlçe Milli Eğitim Müdürleri toplantısı Sulusaray İlçemizde gerçekleştirildi. 

          İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI başkanlığında yapılan toplantıda,  yatırım çalışmaları arsa problemleri ve onarım tekliflerinde usuller, yarıyıl tatilinde okul ve kurumlarımızda alınması gereken önlemler, okul ve kurumlarımızın isimleri ile ilgili olarak yapılması gereken çalışmalar, Ortaöğretim Genel Müdürlüğüne bağlı liseler tarafından 2017-2018 eğitim öğretim yılında amaca hizmet edecek, sürece katkı sağlayacak, okulun bulunduğu yerdeki yüksek öğretim kurumları başta olmak üzere resmi ve özel kurum, sivil toplum kuruluşları ile eğitim, bilim, sanat, spor ve kültürel  alanları kapsayan iş birliği protokollerinin yapılması, Şubat ayı çalışma planının paylaşılması, genel olarak 1. Kanaat döneminin değerlendirilmesi  gündem maddeleri görüşüldü.

            Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI, İl Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticilerimiz ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri katıldılar.

 

 

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.