TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Öğrenciler AB’yi Öğreniyor Projesi” Ödül Töreni ve Eğitimde Paylaşımcı Yaklaşım Toplantısı

“Öğrenciler AB’yi Öğreniyor Projesi” Ödül Töreni  ve Eğitimde Paylaşımcı Yaklaşım Toplantısı

           09 Temmuz 2015 Perşembe   günü Gazi Osman Paşa Lisesi Konferans Salonunda saat 14.00 de  Vali Yardımcısı Mehmet Suphi KÜSPECİ,  İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI  İl Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri, okul müdürleri katılımları ile. Türkiye Cumhuriyeti ile Avrupa Birliği’nin mali işbirliği kapsamında 2011 yılı IPA-I programından finanse edilen ve Milli Eğitim Bakanlığı’nın faydalanıcısı olduğu, kısa adı ile “Öğrenciler AB’yi Öğreniyor Projesi”  ödül töreni düzenlenmiştir.

          Proje kapsamında İl genelinden yarışmaya slogan kapsamında 37 adet, resim kapsamında 26 ve kısa öykü kapsamında 32 adet başvuru yapılmıştır.Her kategoride ilk üç belirlenmiş olup; birincilere diz üstü bilgisayar, ikincilere bisiklet, üçüncülere Satranç takımı hediye verilmiştir.

          Gün içinde yapılan bir diğer program ise;  İl Milli  Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Yöneticileri ve okul/kurum müdürlerinin katılımları ile yapılan “Eğitimde Paylaşımcı Yaklaşım” toplantısıydı.  Toplantıda, okullarımızdaki paylaşım alanlarının, merkez okul gruplarının çalışma stratejileri belirlendi.

 

a

aaaaaaaa

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.