TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRENCİLERİMİZE TABLET DESTEKLERİ DEVAM EDİYOR

Tokat Ticaret Borsası, uzaktan eğitim gören öğrencilere destek olmak amacıyla, Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz aracılığıyla 55 öğrencimize tablet hediye etti.
ÖĞRENCİLERİMİZE TABLET DESTEKLERİ DEVAM EDİYOR

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Tokat Ticaret Borsasının katkılarıyla temin edilen Eğitim Bilişim Ağı (EBA) uyumlu 55 tablet, Tokat Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Lütfi Bora tarafından, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat Küçükali'ye imzalanan protokol ile takdim edildi.

Uzaktan eğitime erişim imkanı bulamayan öğrencilere destek olmak amacıyla Tokat'ta 55 adet tablet dağıtılacağını belirten Tokat Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Lütfi Bora, bu zor günlerde öğrencilerin ve eğitim camiasının yanında olduklarını ifade etti.

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat Küçükali ise öğrencilerin bilgiye daha kolay ulaşmasını sağlamak amacıyla eğitimlerine verdikleri destekten dolayı Tokat Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Lütfi Bora'ya teşekkür etti.

Ziyarette Tokat Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Lütfi Bora'ya Başkan Yardımcısı Sayın Suat Özgür ve Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Celal Akın eşlik etti.

24-12-202024-12-202024-12-2020

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.