TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmenimin Yüreği Tanıtımı E-Konferans Yolu İle Yapıldı

Öğretmenimin Yüreği Tanıtımı E-Konferans Yolu İle Yapıldı

        13 Mart 2015 Cuma günü 10.30 ‘ da Tokat İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI tarafında e-konferans yöntemi ile Öğretmenimin Yüreği Projesi’nin tanıtımı yapıldı. E- konferansa il genelindeki tüm okullardan katılım sağlandı. Bu kapsamda projenin gerekçesi ve amacı sunulduktan sonra Tokat genelinde bulunan anne ve/veya baba kaybı yaşamış öğrencilerimizin akademik başarıları ile ilgili verilerin bulunduğu grafikler kurumlarla paylaşıldı. Sonrasında okulların uygulayacağı eylem planını sunan Levent YAZICI katılımcılardan gelen soru ve önerilere de geri dönütlerde bulundu.

         16 Mart 2015 Pazartesi günü 11.00‘da Tokat Rehberlik Araştırma Merkezi’ nde  Niksar ve Erbaa Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürleri ,  Tokat Rehberlik Araştırma Merkezi  Müdürü ve çalışanları, Tokat Strateji Geliştirme Birimi Şube Müdürü, Proje koordinatörleri ve Özel Eğitim Birimi  şefinin katılımlarıyla  “Öğretmenimin Yüreği Projesi“ eylem planı üzerinde konuşularak proje uygulama yöntemleri konusunda görüş alış verişinde bulunuldu.

 

.

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.