TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okullar Hayat Olsun Projesi İl Yönetim ve Merkez İlçe Yürütme Kurulu Toplantısı Yapıldı

Okullar Hayat Olsun Projesi İl Yönetim ve Merkez İlçe Yürütme Kurulu Toplantısı Yapıldı

Okullar Hayat Olsun Projesi kapsamında yapılan çalışmaların değerlendirilmesi ve okullarımızda yaygınlaştırılmasını sağlamak amacı ile Milli Eğitim Bakanlığı, Orman ve Su İşleri Bakanlığı ve Türkiye Belediyeler Birliği tarafından imzalanan protokol kapsamında İl/ilçe milli eğitim müdürlüğü hayat boyu öğrenme şube müdürleri, belediye temsilcileri, ve il/ilçe orman işletme müdürlüğü temsilcileri ile Okullar Hayat Olsun Projesi İl Yönetim Kurulu üyeleri ile projenin okullarda uygulanmasını sağlamak üzere hayat boyu öğrenme şube müdürleri, halk eğitim merkezi müdürü, belediye temsilcisi, orman işletme temsilcisi ve projenin uygulandığı okul müdürlerinden İl ve İlçe Proje Yürütme Kuruları oluşturulmuştur.

 

Okullar Hayat Olsun İl Yönetim Kurulu ile Merkez İlçe Yürütme Kurulu üyelerinin katılımı ile Merkez Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü toplantı salonunda Okullar Hayat Olsun Projesi İl Yönetim ve Merkez İlçe Yürütme Kurulu toplantısı yapıldı.

04-08-201604-08-201604-08-2016

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.