TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okullar Hayat Olsun Projesi Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı

Okullar Hayat Olsun Projesi Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı

 

         Okullar Hayat Olsun Projesi İl Yönetim Kurulu Toplantısı; İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI, Bakanlığımız Eğitim Uzmanı Şevket ALP, İl/İlçe Belediye Başkanlıkları Temsilcileri ve İl Orman İşletme Müdürlüğü/İlçe Orman İşletme Şeflikleri Temsilcileri, Hayat Boyu Öğrenmeden sorumlu İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, İl/İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürleri,  Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa GÖKREM, her ilçeden en az 2 (iki) muhtarın katılımı   ile 27 Ocak 2015 Salı  günü saat 10.00’da Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü toplantı salonunda yapıldı.

 

       Gündem gereği Hayat Boyu Öğrenmeden sorumlu Milli Eğitim Şube Müdürü Şinasi PERÇİN  “Okullar Hayat Olsun” Projesi kapsamında İl genelinde yapılan faaliyetleri sundu, Zile İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Fethi SAYIŞ İlçeleri temsilen Zile İlçesinde yapılan faaliyetlere dair sunumu, Bakanlığımız Eğitim Uzmanı Şevket ALP ve İl Milli Eğitim Müdürü Levent YAZICI’nın açıklamalarından sonra toplantıya katılan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri ve mahalle muhtarlarınca karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerileri görüşüldü. 

 

Okullar Hayat OlsunOkullar Hayat OlsunOkullar Hayat OlsunOkullar Hayat Olsun

 

 

 

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.