TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKULLARIMIZDA, ÖĞRENCİLERİMİZİN İHTİYAÇLARINA UYGUN ETKİNLİKLER DÜZENLENİYOR

Millî Eğitim Bakanlığımızca karnelerin 18 Haziran'da dijital ortamda erişime açılmasının ardından, okullarda öğrencilerin ihtiyaçlarına göre etkinlikler gerçekleştiriliyor. 2 Temmuz'a kadar devam edecek olan etkinliklere öğrenciler yoğun katılım gösteriyor.
OKULLARIMIZDA, ÖĞRENCİLERİMİZİN İHTİYAÇLARINA UYGUN ETKİNLİKLER DÜZENLENİYOR

Bu kapsamda okul öncesi, ilkokul ve ortaokullarda öğrencilerin ihtiyaçlarına göre akademik, fiziksel, sosyal-duygusal, kültürel ve sportif alanlarda etkinlikler düzenleniyor.

Millî Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğünün 21 Haziran-2 Temmuz arasında okul öncesi, ilkokul ve ortaokullarda yürütülecek eğitim ve öğretim faaliyetlerinin usul ve esaslarına göre bu tarihler arasında okulların kendi imkânları ile yapacakları etkinlikler başta olmak üzere yerel imkânlar ve diğer kamu kuruluşları iş birliğinde öğrencilerin ihtiyaçlarına göre etkinlikler planlandı.

 Bu etkinlikler, öğrencilerin ihtiyaçlarına göre akademik, fiziksel, sosyal-duygusal, kültürel ve sportif alanlarda okula ve sınıfa özel düzenlenmelerle gerçekleştiriliyor.

İlimizde de karnelerin 18 Haziran'da dijital ortamda erişime açılmasının ardından okullarda öğrencilerin ihtiyaçlarına yönelik çeşitli alanlarda etkinlikler başlatıldı.

Bu etkinlikler kapsamında Fevzi Çakmak Ortaokulunda akademik, fiziksel, sosyal, kültürel ve sportif alanlarda etkinlikler düzenlendi.

Düzenlenen etkinliklere öğrencilerimiz yoğun katılım gmsterdi.

22-06-202122-06-202122-06-202122-06-202122-06-2021

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.