TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okullu Okulsuz Okuyoruz Yazıyoruz Proje Etkinlikleri Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Okullu Okulsuz Okuyoruz Yazıyoruz Proje Etkinlikleri Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Müdürlüğümüzce İl Genelinde yürütülen Okullu Okulsuz Okuyoruz Yazıyoruz projesi kapsamında bu hafta Plevne İmam Hatip Ortaokulunda Akşam Okuması etkinliği  gerçekleştirildi. Etkinliğe İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Abdullah TAŞTAN da katıldı. Aynı zamanda 15 Temmuz Anadolu Lisesi okuma grubu Köy ve beldelerde görev yapan öğretmenlerden oluşan okuma grubu, Emirseyit Ortaokulu, Bozatalan Ortaokulu öğrenci okuma grupları ve Milli Piyango İhya Balak Fen Lisesi öğretmen okuma grubu ile  kitap değerlendirmesi  yapıldı

15 Temmuz Anadolu Lisesindeki değerlendirmeye Kızık ortaokulu öğrenci ve öğretmenleri misafir olarak katıldılar. Bozatalan Ortaokulu kitap değerlendirmesine İl Milli Eğitim  Şube Müdürü Fikri DEMİR ve Maarif Müfettişleri Başkan Yardımcısı Vahdettin OĞUZ’la beraber okul idarecileri öğretmen ve öğrenciler katıldılar. Etkinlik sonunda katılımcılar etkinliğin verimli ve okumaya teşvik edici olduğunu ifade ettiler.

 

10-03-201710-03-201710-03-201710-03-2017

 

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.