TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okullu Okulsuz Okuyoruz Yazıyoruz Projesi Tanıtımı ve Etkinlikleri Devam Ediyor

Okullu Okulsuz Okuyoruz Yazıyoruz Projesi Tanıtımı ve Etkinlikleri Devam Ediyor

Okullu Okulsuz Okuyoruz Yazıyoruz projesi kapsamında 14 Aralık 2016 Çarşamba günü İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenleri ile Mustafa KUTLU’nun Rüzgarlı Pazar isimli eseri, öğrenci grubu ile de yine Mustafa KUTLU’nun Ya Tahammül Ya Sefer isimli kitabı değerlendirildi.

Proje kapsamında Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde ise Kafka’nın Dönüşüm isimli eseri’nin değerlendirilmesi yapıldı.

15 Aralık 2016 Perşembe günü ise Yeşilırmak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrenci okuma grubu ile Samipaşazade Sezai’nin Sergüzeşt isimli eseri değerlendirildi.  Okullu Okulsuz Okuyoruz Yazıyoruz projesi tanıtım faaliyetleri de tüm hızıyla devam ediyor. Tanıtım faaliyetleri kapsamında  Yeşilyurt İlçemizde Yeşilyurt Çok Programlı Anadolu Lisesi’nde ve Yeşilyurt Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde proje koordinatörü Keziban ÖZCAN tarafından bilgilendirme toplantıları yapıldı.

Proje kapsamında 16 Aralık Cuma günü Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Lisesi okuma grubu ile İsmail BİLGİN Çanakkale İçinde Vurdular Beni isimli eseri değerlendirildi.

 

Proje kapsamında Mehmet Akif Ersoy Görme Engelliler Okulu’nda ise İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI, Artova İlçe Milli Eğitim Müdürü Nuri AKSOY ve Artova ilçemizdeki öğretmenlerimiz ile birlikte kitap değerlendirilmesinde bulundular.

 

16-12-2016
16-12-201616-12-201616-12-2016

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.