TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Okullu Okulsuz Okuyoruz”

“Okullu Okulsuz Okuyoruz”

          İl Milli Eğitim Müdürlüğü Strateji Geliştirme Birimi tarafından yürütülen “Okullu Okulsuz Okuyoruz Projesi” kapsamında 20 Ekim Salı günü, Novada AVM’de toplumumuzun okumaya olan farkındalığını artırmak için “Hep Birlikte Okuyoruz” etkinliği gerçekleştirildi. Programa Belediye Başkan Yardımcısı Selahattin KELEMCİ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI, Maarif Müfettişleri Başkanı Halis NURAL ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü Orta Öğretim Şube Müdürü Osman SARGUT, Arge birimi, okul müdürleri, Sosyal Bilimler Lisesi ve Yeşilırmak Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi öğretmen ve öğrencileri  katıldılar.

          Etkinlik Novada AVM’de hep birlikte kitap okuyalım anansonun yapılması ile başladı. Kitap okuma etkinliğine AVM yetkilileri, mağazalarda görev yapan mağaza çalışanları, alışveriş yapmak üzere AVM’ de bulunan müşteriler de katıldılar. AVM giriş kapısında ve 2. Katında oluşturulan kitaplıklardan herkesin istediği kitabı aldığı etkinlikte okuma etkinliği sonunda katılımcılara kitaplar hediye edildi. Tokat Belediye Başkan Yardımcısı Selahattin KELEMCİ ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI etkiliğe katılan tüm sivil, öğrenci ve mağaza çalışanlarıyla sohbet ederek katılımlarından dolayı teşekkür ettiler.

 

oooooooooooooooooooooooo

 

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.