TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okulumda Spor, Müzik, Halk Oyunları Projesi Kapsamında Öğretmenlerarası Dart Turnuvası Düzenlendi

Okulumda Spor, Müzik, Halk Oyunları Projesi Kapsamında  Öğretmenlerarası Dart Turnuvası Düzenlendi

Müdürlüğümüzce il genelinde yürütülen “Okulumda Spor, Müzik, Halk Oyunları Projesi“ kapsamında İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI’nın destekleri ve İl Milli Eğitim  Şube Müdürümüz Murat AĞAR’ında katılımıyla öğretmenler arası  dart turnuvası düzenlenmiştir.

Turnuvaya birçok okulumuzdan öğretmen ve idareciler katılım sağlamışlardır. Etkinliğe 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi  ev sahipliği yapmıştır.Beden Eğitimi öğretmenleri Ayfer SEFEROĞLU, Bünyamin KURTUL, Metin TAYARER, Kamuran ATABAY, Saffet KOCABAY, Atilla AVŞAR  Bocce ve Dart İl temsilcimiz Cengiz TEKEL organizasyonumuzda hakemlik yaparak desteklerini bir kez daha göstermişlerdir. Dart Bayanlar 1.liğini Yeşilbağ Ortaokulundan Ayşegül Ünsal ile Erkeklerin 1.liğini İl Milli Eğitim Arge Biriminden Murat ÜNVER almıştır. Amacımız etkinliklerimizle okullardaki Spor yapan yapmayan idareci,öğretmen, personel, öğrenci ve velilerimize ulaşarak farkındalığı  artırmak, ve sporun sağladığı birlikteliği,  sağlığı ve hayatımızın içindeki sporun öneminin hissedilmesidir.

 

 

 

02-03-201802-03-201802-03-201802-03-2018

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.