TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖLÇME DEĞERLENDİRME VE SINAV HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRÜMÜZ İLİMİZİ ZİYARET ETTİ

Toplantıda İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat Küçükali, Müdürlüğümüzce yürütülen projeler hakkında sunum yaptı. Ölçme Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürümüz Sayın Dr. Sadri Şensoy, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzü de ziyaret etti. Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat Küçükali, Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürü Sayın Dr. Sadri Şensoy'u makamında ağırladı.
ÖLÇME DEĞERLENDİRME VE SINAV HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRÜMÜZ İLİMİZİ ZİYARET ETTİ

Şensoy, Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat Küçükali ile birlikte bir dizi toplantı gerçekleştirdi.

Ölçme Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürü Sayın Dr. Sadri Şensoy ve Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat Küçükali, ilk olarak İlçe Milli Eğitim Müdürlerimizle bir araya geldi.

Yapılan toplantıda Şensoy, Tokat'ın kendisi için özel bir il olduğunu belirterek; "Bu benim Tokat'a ilk gelişim ancak Tokat'ın bende özel bir yeri var. Bu ilin çalışmalarını her zaman takdir ediyorum. Ayrıca Milli Eğitim Bakan Yardımcımız Sayın Mahmut Özer Bey'in memleketi olması dolayısıyla da Tokat benim için önemli bir şehir. Buraya gelmeden önce kendisiyle yaptığım görüşmede "Tokat için ne gerekiyorsa" yapalım dedi. Bu açıdan da Tokat çok şanslı bir şehir. Biz de Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü olarak tabi ki öğrencilerimiz için her türlü desteği sağlayacağız. Genel Müdürlüğümüzün kaynakları bu sene basılı ortama geçecek. Bu basılı kaynaklardan ilimizde bulunan öğrencilerimize temin edeceğiz. Bu konuyu Vali Bey ile de görüştüm kendisinden de destek alacağız. Ayrıca Tokat'ta başlatılan ve devam eden bir projeyi de takdir ettim. Uzaktan eğitime, internete erişimi olmayan çocuklarımıza öğretmenlerimiz ulaşıyor ve çocukları materyal anlamında destekliyorlar. Bu çalışma için de sizleri ve öğretmenlerimizi tebrik ediyorum." dedi.

Şensoy, İlçe Müdürlerimizden Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından sağlanacak olan basılı kaynakların kullanımını teşvik etmeleri ricasında bulundu ve şunları söyledi;" Son olarak öğrencilerimize sağlayacağımız kaliteli içerikleri kullanma konusunda öğretmenleri, velileri ve öğrencileri teşvik etmenizi sizlerden rica ediyorum. Öncelikle Bakanlığımızın öz kaynaklarını kullanmamız gerekiyor"

Toplantı İl Milli Eğitim Müdürlüğü Araştırma-Geliştirme (AR-GE) Birimi görevlileri ile devam etti.

AR-GE ve ÖDM birimi öğretmenlerimiz ile çalışma toplantı yapıldı ve Müdürümüz Sayın Murat Küçükali, Müdürlüğümüzce yürütülen projeler hakkında sunum yaptı. 

11-09-202011-09-202011-09-2020

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.