TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ölçme, Değerlendirme ve Soru Hazırlama Teknikleri Eğitimi Düzenlenen Açılış Programı İle Başladı

Ölçme, Değerlendirme ve Soru Hazırlama Teknikleri Eğitimi Düzenlenen Açılış Programı İle Başladı

 

Milli Eğitim Bakanlığı Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nce ölçme değerlendirme ve soru hazırlama çalışmalarında niteliği ve hizmeti geliştirmek üzere İlimizde 05-09 Eylül 2016 tarihleri arasında “Ölçme Değerlendirme ve Soru Hazırlama Teknikleri” konulu hizmetiçi eğitim düzenlemiştir.

Farklı branşlardan toplam 82 öğretmenimizin katılacağı eğitimin teorik kısmı İMKB Sosyal Bilimler Lisesi Konferans Salonunda, uygulamalı kısmı ise Yeşilırmak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Bilgisayar Laboratuarı’nda yapılacaktır.

Eğitim İMKB Sosyal Bilimler Lisesi’nde düzenlene açılış programı ile başladı. Açılış programına Milli Eğitim Bakanlığı Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü Veri Analizi ve Değerlendirme Daire Başkanı Kemal BÜLBÜL, İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI, İl Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri, eğitim görevlileri, okul müdürlerimiz ve kursiyer öğretmenlerimiz katıldı.

 

05-09-201605-09-201605-09-201605-09-2016 

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.