TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Ortaöğretim Okulları Birinci Kanaat Dönemi Değerlendirme Toplantısı Yapıldı”

“Ortaöğretim Okulları Birinci Kanaat Dönemi Değerlendirme Toplantısı Yapıldı”

 

İl Merkezi ve İlçelerimizde bulunan ortaöğretim okullarımızın müdürleri ile 2014-2015 eğitim – öğretim yılı 1.kanaat dönemi değerlendirme toplantısı 04.02.2015 Çarşamba günü saat 13.00’da Gaziosmanpaşa Lisesi´nde yapıldı.

Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Mustafa ERARSLAN, Abdullah TAŞTAN, Şube Müdürleri Efkan KARAERKEK, Osman SARGUT, Murat AĞAR, Fikri DEMİR ile İl ve İlçelerimizdeki ortaöğretim okullarının müdürleri katıldı.

Okul yöneticileri bağlı bulunduğu birim müdürleri ile dersliklerde okul bazlı öz değerlendirme çalışması gerçekleştirdiler.

 Toplantı sonrası genel değerlendirme GOP Lisesi konferans salonunda İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI tarafından yapıldı. Konuşmasında; 1. Kanaat döneminin ilimizde başarılı bir eğitim öğretim faaliyeti olarak tamamlanmasında okul  yöneticilerimiz olarak sizlerin emekleri ve özverileri vardır. Hepinize teşekkür ediyorum. Dönemin değerlendirmesini yaparken bakanlığımızın bize sunduğu tamamlayıcı kursları imkâna dönüştürmenizi istiyorum. Bizim asıl amacımız çocuklarımızın eksik öğrenmelerini gidermek ve bu alanda yapacağınız bütün çalışmalara destek vermektir. Bu hususta bizler her zaman sizlerin yanınızda olacağız. Okul toplumunun bütün katmanlarını harekete geçirdiğinizde sorun gibi görünen hususların kendiliğinden çözüme ulaştığını göreceksiniz. Bu vesile ile 2. kanaat döneminin sağlıklı ve  başarılı olmasını diliyorum dedi.

Toplantı,  okul müdürlerinin talep ve beklentilerinin dinlenmesi, okulların yaptıkları farklı uygulama alanları ile ilgili karşılıklı paylaşımları ile sona erdi.

 

YöneticiYöneticiYöneticiYöneticiYöneticiYöneticiYöneticiYönetici

 

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.