TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öykü ve Roman Yazarlarımızdan Olan Hamdullah KÖSEOĞLU Öğrencilerimizle Buluştu

Öykü ve Roman Yazarlarımızdan Olan Hamdullah KÖSEOĞLU Öğrencilerimizle Buluştu

Önemli masal, öykü ve roman yazarlarımızdan olan Hamdullah KÖSEOĞLU, Şehit İbrahim Doğan Ortaokulu öğrencileriyle imza ve söyleşi gününde bir araya geldi.

Okumanın insan hayatındaki öneminden bahseden yazar, kitap okuyan öğrencilerini kavrama, anlama ve algı düzeylerinin daha yüksek olduğunu söyledi. Bilgiyi yorumlama, günlük yaşamda kullanma ve sağlıklı bir iletişim kurma açışından da okumanın hayatımızda önemli bir yeri olduğuna vurgu yaptı.

YERYÜZÜNÜN EN ETKİLİ İLETİŞİM ARACI SÖZDÜR

Yazar   Hamdullah KÖSEOĞLU ‘Çağımız bilgi teknoloji ve iletişim çağıdır. İnsanlar kendilerini ifade edebilmek için ellerini ve dillerini kullanır. Duygularını ve düşüncelerini anlatamayan insan şiddete başvurur. Yeryüzünün en etkili iletişim aracı sözdür, sözü  en etkili kullananlarda kitabı çok okuyanlardır’’ diyerek sözü çocuklara bıraktı.

Çocukların sorularını içtenlikle cevaplayan Sayın Hamdullah KÖSEOĞLU, öğrencilerimizin kitaplarını imzalamayı ihmal etmedi.  

 

 

03-11-201703-11-201703-11-201703-11-2017

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.