TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Oyun Terapistliği Eğitimi Başladı

Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı 2017 Yılı Teknik Destek Programı kapsamında desteklenen, İPED Uluslararası Proje ve Eğitim Direktörlüğü  tarafından verilen Oyun Terapistliği Eğitimi  75.Yıl Zübeyde Hanım Anaokulu’nda başladı.
Oyun Terapistliği Eğitimi Başladı

Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı 2017 Yılı Teknik Destek Programı kapsamında desteklenen, İPED Uluslararası Proje ve Eğitim Direktörlüğü  tarafından verilen Oyun Terapistliği Eğitimi  75.Yıl Zübeyde Hanım Anaokulu’nda başladı.

İlimiz merkezinde görevli  okul öncesi ve özel eğitim öğretmenlerimize yönelik Oyun Terapistliği Eğitimi, 20 Kasım 2017 Pazartesi günü saat 17:00 da 75.Yıl Zübeyde Hanım Anaokulu’nda Oyun Terapistleri Beyhan OKUR, Evrim Alkış DEMİREL ve 15 kursiyer eşliğinde vaka sunumları ve incelemeleri gerçekleştirilmiştir.

75.Yıl Zübeyde Hanım Anaokulunda gerçekleştirilecek olan Oyun Terapistliği Eğitimi sayesinde ilimizde 15 okulöncesi ve özel eğitim öğretmeni bu alanda eğitim alacak. 2017 teknik destek programı çerçevesinde hazırlanan bu proje ile; Oyun Terapistliği Eğitimi almış olan öğretmenlerimizin alanda kendilerini gerçekleştirmelerine imkan sunularak bu alandaki yeniliklerin ve gelişmelerin gerektirdiği bilgi, beceri ve davranışlar kazandırılmış olacak ve eğitim sisteminin geliştirilmesine destek olunacaktır.

 

22-11-2017

 

 

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.