TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Özel Eğitim Okul/Kurum Müdürleri Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

Özel Eğitim Okul/Kurum Müdürleri Değerlendirme Toplantısı  Gerçekleştirildi

Özel eğitim okul/kurum müdürleri  aralık ayı değerlendirme toplantısı  Erbaa Rehberlik ve Araştırma Merkezi toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıya İl Milli Eğitim  Müdürümüz Levent YAZICI, Erbaa İlçe Milli Müdürü Bekir ASLAN,  İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Murat AĞAR,  RAM Müdürleri ve özel eğitim okul  müdürleri  katıldılar.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda; ilimiz özel eğitim okul/ kurumlarının sorunları ve çözüm önerileri, zihinsel engelliler farkındalık programı etkinlikleri, okullarımızda epilepsi farkındalık çalışmalarının yapılması, engel türlerine göre istatistik çalışmaları, okul ve kurumlarımızın örnek uygulamaları ve ihtiyaçları, evde eğitim çalışmaları, ödeneklerin kullanımı ile ilgili gerekli tedbirlerin alınması  konuları ele alındı.

 

Toplantıdan sonra yenilenen Erbaa  rehberlik ve araştırma merkezi binası gezildi, engelli çocuklar için oluşturulan sanat atölyesinde ikramda bulunuldu.

 

15-12-201715-12-201715-12-2017

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.