TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Özel Okul Yöneticileri Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

 Özel Okul Yöneticileri Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

2017-2018 Eğitim Öğretim yılı,   Özel Okul Yöneticileri değerlendirme toplantısı Öğretmenevi  Selemen toplantı salonunda gerçekleştirildi. 

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Mustafa ERARSLAN başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda ; yeni müfredatın uygulanması, buna yönelik özel okul öğretmenlerine eğitimlerin planlaması, okullarda kadrolu görev yapan öğretmenlere eğitim öğretim ödeneğinin ödenmesi, ücretsiz öğrenci kontenjanından yararlanmak isteyen şehit, malül, gazi çocuklarının değerlendirilmesinde hassas davranılması, öğretmen ve personel görevlendirilmelerinde daha titiz davranılması, bu konuda okul idarecilerinin gerekli tedbirleri alması, resmi okullardan görevlendirilen öğretmenlerin özel okullarda görevlendirme esasları, öğrencilerin başarı puanlarının  yükseltilmesi, reklam ve ilanlar, idari ceza verilecek haller, kurumdan ayrılan öğrencilerin ücret iadesi ve ile ücretlerin alınma şekli konuları üzerinde duruldu.

 

20-10-201720-10-2017

 

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.