TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Pazar Ayşe Ak Seda Sayan Çok Programlı Anadolu Lisesinde Z Kütüphane Açılışı Gerçekleştirildi

Pazar Ayşe Ak Seda Sayan Çok Programlı Anadolu Lisesinde   Z Kütüphane Açılışı Gerçekleştirildi

Zenginleştirilmiş Kütüphanelere bir yenisi daha eklendi.

Topluma okuyan, anlayan ve yazan bireyler kazandırmak, öğrencilerin okul / ders başarıları durumlarına katkıda bulunmak, öğrencilerin boş zamanlarını yararlı, etkili ve verimli değerlendirmelerini sağlamak ve okuma alışkanlığını sindirmiş ve sürekli kitap okumayı alışkanlık haline getirmiş bireyler yetiştirmek maksadıyla, Pazar Ayşe Ak Seda Sayan Çok Programlı Anadolu Lisesinde düzenlenen Z Kütüphane açılışına, Pazar Belediye Başkanı Şerafettin PERVANLAR İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI, İl MEM Yöneticilerimiz, ilçe protokolü,  okul idarecileri, öğretmenler, öğrenciler ve davetliler katıldılar. 

Açılış konuşmasında İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI, “Okumanın da artık yeme içme gibi bir ihtiyaç ve büyük küçük demeden herkesin edindiği bir alışkanlık haline gelmesi için çalışmalar yaptıklarını belirterek kütüphanenin oluşturulmasında emeği geçen herkese teşekkür etti..

 

 

12-10-201712-10-201712-10-2017

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.