TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Pazar Şehit Hüseyin Kocabaş İlköğretim Okulu Öğrencileri İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI’yı Makamında Ziyaret Ettiler.

Pazar Şehit Hüseyin Kocabaş İlköğretim Okulu Öğrencileri  İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI’yı  Makamında Ziyaret Ettiler.

Öğrenci öğretmen veli, İl Milli Eğitim Müdürlüğü idarecileri ve ARGE birimi çalışanlarının da olduğu okuma grupları ile ilimiz merkezinde de ilçelerimizde okuma gruplarını artırarak hızla devam etmekte.  Hafta boyunca, anaokulu öğretmenlerimizin olduğu okuma grubu, Zübeyde Hanım Mesleki Teknik Anadolu Lisesi,Namık Kemal Ortaokulu, Plevne Anadolu Lisesi öğretmen okuma grupları, Artova İlçesinde eğitim kurumlarında ve İl Halk Kütüphanesinde kitap değerlendirme etkinlikleri yapıldı.

Müteakiben Pazar Şehit Hüseyin Kocabaş Ortaokulu ile kitap değerlendirme etkinliği yapıldıktan sonra, Pazar Şehir Kocabaş İlköğretim Okulu Öğrencileri ve Okul Müdürü Nihat TEKİNER İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI’yı makamında ziyaret ettiler. Öğrencilerimiz ziyaret esnasında, Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI’ya okudukları kitap hakkındaki düşüncelerini ifade ettiler ve yürütülen bu proje için teşekkür ederek, ‘İKRA’ yazan ebru tabloyu Müdürümüze hediye ettiler.

            Ziyarette esnasında İl Milli Eğitim Müdürümüz  Levent YAZICI, öğrencilerimize okumanın önemi ve insan hayatındaki yerine değinerek,   okumanın okulda olduğu kadar hayatta da başarının en önde gelen şartlarından biri olduğunu öğrencilerimize aktararak, hayatları boyunca  okumayı kendilerine düstur edinmelerinin önemi üzerinde durdu. Ayrıca çocuklarımıza ziyaretlerinin ve okuma çabalarının anısına kitap hediye edildi.


30-03-201730-03-201730-03-2017

 

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.