TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Plevne İmam Hatip Ortaokulu TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı Sergisi Açılışı Gerçekleştirildi

Plevne İmam Hatip Ortaokulu  TÜBİTAK 4006 Bilim  Fuarı Sergisi Açılışı Gerçekleştirildi

            TÜBİTAK 4006 Bilim  Fuarı Sergisinin Açılışı Plevne İmam Hatip Ortaokulunda gerçekleştirildi.

            Sergi açılışına, İl Mili Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI, Kredi Yurtlar Kurumu İl Müdürü Fahri DELEN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız Mustafa ERARSLAN,  Abdullah GÜRBÜZ ve Abdullah TAŞTAN, , okul idarecileri, öğretmenler, öğrenciler, davetliler ve veliler katıldılar.

            TÜBİTAK  Bilim Fuarı açılışında konuşan Plevne İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Necati TURHAN; ‘Bu sergilerin amacı, öğrencilerimizin ürettikleri  bilimsel bilgileri arkadaşlarıyla, öğretmenleriyle ve ilgi duyan herkesle   paylaşımlarını sağlayarak eğitici öğretici ve eğlendirici bir ortam oluşturmaktır. Bu çalışmalar ayrıca İmam Hatip Ortaokullarının vizyonunun gelişiminede önemli katkılar sunmaktadır. Bu anlamda, bu vizyonun gelişmesine önemli katkılar sağlayan tüm personelimize, öğretmenlerimize, velilerimize ve öğrencilerimize çok teşekkür ediyorum’ dedi.

 

            Plevne İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Necati TURHAN fuarda 20 proje, 40 öğrenci ve 20 danışman öğretmenin görev aldığını söyledi. 

 

04-05-201704-05-201704-05-201704-05-2017

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.