TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Plevne İmam-Hatip Ortaokulumuza Çok Amaçlı Salon Kazandırıldı”

“Plevne İmam-Hatip Ortaokulumuza Çok Amaçlı Salon Kazandırıldı”

 

            Plevne İmam Hatip Ortaokulu 2014-2015 Eğitim- Öğretim Yılı ikinci kanaat dönemine tatlı bir telaş, güzel bir salon kazanmanın mutluluğu ile girdi.

            Okul bahçesine Tokat Belediyesi’nin katkıları ile yapılan çok amaçlı salonun açılışı, İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI ve Belediye Başkanımız Av. Eyüp EROĞLU tarafından birlikte yapıldı.

            Belediye Başkan Yardımcıları Metin POLAT, Osman ALTINORDU ve Selahattin KELEMCİ’nin de katıldığı açılış programında katkılarından dolayı Başkan EROĞLU’na İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI tarafından plaket takdim edildi. 

           Başkan Eyüp EROĞLU, çok amaçlı salonun açılışında yaptığı konuşmada: “Sevgili Öğrenciler! Sizler bizlerin geleceğisiniz. Bu ülkeyi inşallah çok daha yukarılara çıkartacak, daha güzelleştirecek ve her alanda ülkemizi dünyada sayılı ülkeler arasına çıkaracaksınız. Bizler, sizlere güveniyor ve inanıyoruz. İnşallah sizler büyüdüğünüzde çok daha güzel yerlere gelerek ülkemizi hak ettiği başarılı yerlere taşıyacaksınız” dedi.

          İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI da yaptığı konuşmada; “Belediyemizin eğitime yönelik çalışmalarının bütün ülkeye örnek olması gerektiğini düşünüyorum. Gerçekten önemli bir etkinlik içerisindeyiz. Belediyemizin yürüttüğü çok yönlü çalışmaların yanında eğitime de katkı sağlamış olmalarının mutluluğunu yaşıyorum. Belediye Başkanımız ve ekibinin birliktelikleri sonucunda ortaya çok güzel çalışmalar çıkıyor. İnşallah bu projeler amacına hizmet edecektir. Sivil Toplum Kuruluşları ve hayırseverlerin de bu konulara eğilmesiyle eğitim kurumlarımızın fiziki gelişmelerine ivme kazanacaktır. Değerli Belediye Başkanımıza ve ekibine katkılarından ve çalışmalarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

          Daha sonra Başkan Eyüp EROĞLU ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI Belediye tarafından sınıf birincisi olan öğrencilerin isimlerine özel olarak hazırlanan hediyeleri öğrencilere verdiler. Program, yapılan ikramlar ve öğrencilerle yapılan sohbetlerin akabinde sona erdi.

 

BelediyeBelediyeBelediyeBelediyeBelediyeBelediye

 

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.