TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Projemizin Hareketlilik Kısmı Tamamlandı

Projemizin Hareketlilik Kısmı Tamamlandı

 

           Projemiz iki akışlı olup hareketlilik kısmı 20 katılımcı ile İsveç ve Almanya´da 17.05.2015-23.05.2015 ve 24.05.2015-30.05.2015 tarihleri arasında gerçekleşmiştir. İsveç ve Almanya’da gerçekleşen projemizde mesleki eğitim kurumları, sivil toplum örgütleri ziyaret edilmiş ev sahibi ülkelerdeki Türk diplomatlarla da istişareler yapılmıştır. Kültürel ziyaretlerin de yapıldığı proje akışlarının ardından hareketlilik kısmı sona ermiştir. Projemizin yaygınlaştırma ve görünürlük çalışmaları devam etmektedir.

           Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Müdürlüğümüze bağlı merkez ve farklı ilçelerden 9 meslek lisemiz, bir rehberlik araştırma merkezimizle kurulan konsorsiyum üyelerini ve tüm ilimizdeki mesleki eğitim sistemini kapsamaktadır. Stratejik Planlama modelinin temel amacı, Müdürlüğümüz ile her tür ve kademedeki eğitim kurumlarının stratejik planlarının hazırlanma ve uygulanma sürecine rehberlik etmektir. Hazırlanacak ve uygulanacak olan stratejik planlar, kaynakların stratejik önceliklere göre dağıtılmasını ve geleceğe yönelik hedeflerin gerçekleştirilecek nitelikte olmasını amaçlamaktadır. Bu projede yer alan adımların sayesinde rekreasyon planı hazırlama ve uygulama sürecinde önemle takip edilmesi ve uygulanması, il-ilçe milli eğitim müdürlükleri ile okulların ve kurumların stratejik planlarının amacına uygun olarak hareket etmesi sağlanacaktır. Proje Yerel Ortaklarımız:

Tokat Mesleki ve teknik Anadolu Lisesi

Tokat Evliya Çelebi Mesleki ve teknik Anadolu Lisesi

Tokat Rehberlik Araştırma Merkezi

Tokat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Zile Mesleki ve teknik Anadolu Lisesi

Turhal Mesleki ve teknik Anadolu Lisesi

Reşadiye Sultan Reşat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Erbaa Mesleki ve teknik Anadolu Lisesi

Niksar Mesleki Eğitim Merkezi

Yeşilyurt Çok Programlı Lisesi

 

r

rrr

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.