TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri Yürütme Komisyonu Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri Yürütme Komisyonu Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

Rehberlik ve psikolojik danışma hizmetleri yürütme komisyonu değerlendirme toplantısı Rehberlik ve Araştırma Merkezi toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıya İl Milli Eğitim  Müdürümüz Levent YAZICI, İl Milli Eğitim şube Müdürümüz Mehmet Ali  ADSAN, İlçe Milli Müdürlüklerimizden Özel Eğitimden sorumlu şube müdürleri, RAM Müdürleri, okul idarecileri ve rehber öğretmenler katıldılar.

 

Toplantıda  ilçelerimizin özel eğitim ve rehberlik durum analizi, rehberlik ve psikoloji danışma hizmetleri plan hazırlama kitapçığının görüşülmesi, rehberlik ve psikolojik danışma hizmetleri kapsamında ulusal amaçları da göz önüne alarak iki yerel amacın belirlenmesi, belirlenen rehberlik hizmetleri formlarının tanıtımı, okullarda istenmeyen davranışların önlenmesi ve okuldaşlık projesinin güncellenmesi konusunun görüşülmesi, okullardaki rehberlik ve psikolojik danışma hizmetleri yürütme kurulunun işlevselliğinin artırılması konuları ele alındı.

 

08-09-201708-09-201708-09-2017

 

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.