TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Ziyaret Edildi

Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün  Haftalık Çalışma Programı kapsamında “Karşılıklı İşbirliği Çerçevesinde” Tokat Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi ziyaret edildi. 
Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi  Ziyaret Edildi

       Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün  Haftalık Çalışma Programı kapsamında “Karşılıklı İşbirliği Çerçevesinde” Tokat Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi ziyaret edildi. 

       24.12.2014 tarihinde saat 13.30’da yapılan ziyarete Tokat İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa ERARSLAN’la birlikte Engelli Dostu Platformu temsilcileri ile Yavuz Selim Özel Eğitim Uygulama Okulu’ndan bir gurup öğrenci ve öğretmen katıldı.

Hastane Başhekim Yardımcısı Dr. Muharrem ÜNAL ‘ın sıcak karşılamasından etkilenen ve koltuğuna oturan özel eğitim öğrencileri büyük bir mutluluk yaşadılar. İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa ERARSLAN; “Eğitimin tüm kademelerinde olduğu gibi özel eğitime ihtiyaç duyan çocuklarımız için de aynı hassasiyet ve özenle çalıştıklarını, buna yönelik çalışmalara ve etkinliklere hastanemiz dâhil tüm paydaşlarımızın önem verdiğini, karşılıklı işbirliği içinde olmanın memnuniyet verici olduğunu ve güzel sonuçlar almaya vesile olduğunu” belirtti ve kabullerinden dolayı teşekkür etti.  Dr. Muharrem ÜNAL ise; “gerek böyle ziyaretlere gerekse tüm paydaş çalışmalarına katkı sunmaya hazır olduklarını” belirtti. Öğrencilere ikramlarda bulundu. Daha sonra Tokat Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Mehmet ERŞAN’ı ziyaretle etkinlik sona erdi.

 

Hastane

HastaneHastaneHastane

 

 

                   

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.