TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"SAĞLIKLI NESİL SAĞLIKLI GELECEK" YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİ DÜZENLENDİ

İlkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik, görsel ve edebi alanda düzenlenen "Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek" yarışması il birincileri, ödüllerini aldı.


yarışmada dereceye giren öğrencilere ödüllerini, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat Küçükali ve Şube Müdürümüz Sayın Mehmet Ali Adsan takdim etti.

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü ile Türkiye Yeşilay Cemiyeti işbirliğinde ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin zararlı alışkanlıklara karşı bilinçli yetişmelerini; sigara, alkol, uyuşturucu, kumar ve internet bağımlılığının olumsuz ve yıkıcı etkilerini kavramalarını sağlamak amacıyla hayata geçirilen "Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek Projesi" kapsamında ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik, görsel ve edebi alanda düzenlenen yarışma sonucunda il birincileri belirlendi.

Yarışmada birinci olan öğrencilerimizi tebrik eden Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat Küçükali, görsel eser alanında birinci olan Özel Tokat Ayışığı İlkokulu öğrencisi Duru Nazlı Erdoğan'a ve edebi eser alanında birinci olan Gazi Paşa İlkokulu öğrencisi Elif Üstandağ'a ödüllerini takdim etti.

Ayrıca edebi eser kategorisinde birinci olan ancak ödülünü almaya gelemeyen İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Tuğçe Altunbaş'ın öğretmenine ödülünü Şube Müdürümüz Mehmet Ali Adsan verdi.

Öğrencilere belge ve hediyelerini verilmesinin ardından tören sona erdi.

Yarışmada dereceye giren öğrencilerimizin eserleri, Milli Eğitim Bakanlığı nezdinde düzenlenecek olan yarışmada yarışmaya hak kazandı.

09-10-202009-10-202009-10-202009-10-2020

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.