TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şehidimizin Emaneti Sevda'nın İmza Töreni

Şehidimizin Emaneti Sevda'nın İmza Töreni

Tokat Valiliği himayesinde Müdürlüğümüz koordinesinde gerçekleşen törende Şehit Yakup Akdağ'ın kardeşi Sevda Akdağ yazdığı kitabı imzaladı.

 

Bölgesel Z Kütüphene'de düzenlenen imza gününe Vali Dr. Ozan Balcı ile Tokat Milletvekilleri Mustafa Arslan, Yusuf Beyazıt, Kadim Durmaz, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat Küçükali, Garnizon ve 48. Piyade Alay Komutanı Ayhan Ocak, İl Jandarma Komutanı Murat Kınay, Sevda Akdağ'ın ailesi ve yakınları ile davetliler katıldı.

 

Azmederek Mücadele Ederek Bir Kitabı Ortaya Çıkardı

 

Vali Dr. Ozan Balcı "Sevda kardeşimiz  azmetti, gayret etti başardı kendisini çok tebrik ediyorum. Sevda'nın bugün ayrıca doğum günü, doğum gününü de kutlamak istiyorum. Ama hepsinden önemlisi, yazma işi dünyanın en zor işlerinden bir tanesidir. İnsanlar iki cümle yazamazken, Sevda azmederek mücadele ederek bir kitabı ortaya çıkardı.

 

Şehidimiz Yakup Akdağ'ın Bizlere Emaneti

 

Ben Sevda'nın en çok yılmadan, yılgınlık göstermeden, yorulmadan, hayata tutunmasını seviyorum. Sevda bana aşkla şevkle çalışmayı ifade ediyor. Sevda Şehidimiz Yakup Akdağ'ın bizlere emaneti. Engellerin engel olmadığını ifade ediyor. Ben bu yüzden daha çok seviyorum Sevda kızımızı. Bu duygu ve düşüncelerle kitabının hayırlı olmasını dileyerek Sevda'nın da doğum gününü kutluyorum." diyerek sözlerini noktaladı. 

"Sevda'yı Yaşamak" isimli kitabın imza günü, Sevda'ya doğum günü pastası kesilerek kutlanmasının ardından program sona erdi.

09-03-202009-03-202009-03-202009-03-202009-03-202009-03-202009-03-2020

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.