TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Şehir-İnsan Medeniyet Köprüsü” Dersi Öğretim Programı Tanıtımı

“Şehir-İnsan Medeniyet Köprüsü” Dersi Öğretim Programı Tanıtımı

 

Tokat Valiliği öncülüğünde; İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ile Gaziosmanpaşa Üniversitesi işbirliğince hazırlanan ve 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılında ilimizde 5 pilot okulda uygulanacak olan “Şehir-İnsan Medeniyet Köprüsü” dersi öğretim programı 11 Eylül 2015 Cuma günü İl Milli Eğitim Müdürlüğü Maarrif Müfettişleri Toplantı Odası’nda; İl Milli Eğitim Müdürlüğü Strateji Geliştirme Şube Müdürü Murat AĞAR ve İl Kültür ve Turizm Müdür yardımcısı Ali UÇAR’ın katılımıyla pilot okullarımıza tanıtıldı.

Pilot okul olarak belirlenen; 18 Mart Ortaokulu, İbn-i Sina Ortaokulu, Gözova Ortaokulu, Çamlıbel Ortaokulu ve Yeşilbağ Ortaokulu okul müdürleri ve Sosyal Bilgiler Öğretmenlerine, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge personeli Nurhan DEMİRHAN SERİNKEN tarafından programın tanıtım sunumu yapıldı. Sunum sonrası program ile ilgili değerlendirmeler yapılarak, pilot uygulaması ile ilgili esaslar görüşüldü.

 

şşş

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.