TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şehit Ömer HALİSDEMİR Kültür ve Sanat Atölyeleri Açılış Töreni Gerçekleştirildi

Şehit Ömer HALİSDEMİR Kültür ve Sanat Atölyeleri Açılış Töreni Gerçekleştirildi

Yavuz Selim Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Şehit Ömer HALİSDEMİR Kültür ve Sanat Atölyeleri Teşhir Salonu açılış törenini gerçekleştirildi.

Törene Valimiz Sayın Cevdet CAN, AK Parti Tokat Milletvekili Prof Dr. Coşkun ÇAKIR, AK Parti Tokat Milletvekili Av. Yusuf BEYAZIT, Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp EROĞLU, İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI Okul idarecileri  ve kurum Müdürleri, Özel Eğitim alanında çalışan STK temsilcileri, , İl Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri,  öğretmenler ve öğrenciler katıldılar.

 

Açılış töreni Öğretmenler günü klibinin izlenmesiyle başladı. Müteakiben, ‘Bana Güven veren Öğretmenim! Bende Yapar Proje Etkinliği’ ne geçildi. Daha sonra teşhir salonlarının açılması,  sınıf atölye ziyaretleri ve atölyeler hakkında bilgilendirmeler yapıldıktan sonra özel eğitim annelerinin kurs eğitim merkezi ziyaret edilerek açılış töreni sona ermiştir.

 

14-04-201714-04-201714-04-201714-04-2017

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.