TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sene Başı Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

Sene Başı Değerlendirme  Toplantısı Gerçekleştirildi

 

İl Milli Eğitim Müdür V. Abdullah TAŞTAN başkanlığında  taşımalı eğitim kapsamında merkez ilçede özel ve taşıma merkezi okul müdürlerinin katılımı ile  Gazi Osman Paşa Lisesi Konferans Salonunda sene başı değerlendirme toplantısı yapıldı. Müdürlüğümüz Destek Hizmetleri Şube Müdürü  Fikri DEMİR, Din Öğretimi Hizmetleri ve Özel Eğitim-Rehberlik Hizmetlerinden sorumlu Şb. Md. Mehmet Ali ADSAN, Temel Eğitim Hizmetleri ve Ortaöğretim Hizmetlerinden sorumlu Şb. Md. Osman SARGUT toplantıda hazır bulundu.

2018-2019 eğitim-öğretim yılında gerçekleştirilecek faaliyetlerin sorunsuz bir şekilde yürütülebilmesi amacıyla yapılan toplantıya tüm okul/kurum yöneticileri katılım sağladı.

Söz konusu toplantıda İl Milli Eğitim Müdür V. Abdullah TAŞTAN , norm kadro güncellemeleri , toplum yararına programı ve toplum yararı programı özel güvenlik projesi kapsamında okullarda çalıştırılacak personellerin çalıştırılması hakkında ve eğitim öğretime dair uygulamalarla ilgili genel değerlendirme ve bilgilendirme yaptı.

Taşımalı eğitim kapsamında dikkat edilecek hususlar ve yemek denetimleri hakkında bilgilendirme  Şb. Md. Fikri DEMİR tarafından yapıldı. Özel Eğitim Rehberlik Hizmetlerinde ve Din Öğretim Hizmetlerinde uygulanan ve dikkat edilecek hususlar hakkında bilgilendirme Şb. Md. Mehmet Ali ADSAN tarafından yapıldı. Sinema etkinliği, İYEP programı, soysal etkinlikler yönetmeliği, mesleki eğitimin tanıtımı ve yönlendirme yapılması, mesleki eğitimin geliştirilmesi, kitap fuarından öğrenci ve öğretmenlerin yeterince istifade etmesi, özel eğitim ve rehberlik alanı içinde ihmal ve istismar vakaları, bağımlılıkla mücadele vs. ekim ayı eylem planı faaliyetleri gündem maddelerini oluşturdu.

 

17-10-201817-10-201817-10-201817-10-201817-10-201817-10-2018

 

 

 

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.