TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sene Başı Eğitime Hazırlık ve İlköğretim Kurumları Yönetmeliğindeki Değişiklikleri İçeren Toplantı Yapıldı.

Sene Başı Eğitime Hazırlık ve İlköğretim Kurumları Yönetmeliğindeki Değişiklikleri İçeren Toplantı Yapıldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat KÜÇÜKALİ'nin katılımı ile Şube Müdürümüz Osman SARGUT'un başkanlığında Rehberlik Araştırma Merkezi Konferans Salonunda ilimiz merkezine bağlı anaokulu,ilkokul ve ortaokul müdürleri ile sene başı eğitime hazırlık ve ilköğretim kurumları yönetmeliğindeki değişiklikleri içeren toplantı yapıldı.

 

Toplantıda" 2018-2019 eğitim öğretim yılının değerlendirilmesi","Uyum Programı","İlköğretim Haftası kutlamaları","Okulların Fiziki Durumu","Öğrenci Kaydı","Ek Ders Ücret Onayları","İYEP (İlkokullarda Yetiştirme Programı)","Ders Dışı Eğitim Çalışmaları","Geziler","Sosyal ve Kültürel Faaliyetler","Devam ve Devamsızlık İşlemleri","E-Okul sisteminde öğrenci bilgilerinin güncel tutulması","DYS ve Outlooktan gönderilen acil ve günlü yazıların takibi" ve"MEB Okul Öncesi Eğitim ve İlköğretim Kurumları Yönetmeliğinin değerlendirilmesi" gündem başlıklı konular değerlendirildi.

 

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.