TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sıfır Atık Projesi Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı.

Sıfır Atık Projesi Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı.

10 Ocak Perşembe günü İlimiz Gaziosmanpaşa Lisesi konferans salonunda Sıfır Atık Projesi kapsamında bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Toplantıya, Tokat Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü´nden Müdür Yardımcısı Çağlar KUTLU, Çevre Yönetimi ve Denetimi Şube Müdürü F.Yasemin İSPİRLİ GÖRKEM, Harita Mühendisi İlkan ÇİÇEK, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Müdür Yardımcısı Abdullah GÜRBÜZ, Müdür Yardımcısı Abdullah TAŞTAN, İl İSG Uzmanı İlhan YAYAR ile İlimiz merkez ve köy okul/kurumlarımızdan yönetici ve öğretmenlerimiz katıldı.

Toplantıda İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Abdullah TAŞTAN, Sıfır Atık Projesinin önemine değinerek okullarımızda bu proje ile ilgili yapılan çalışmalar hakkında dönütler aldı. Bu dönütlerin değerlendirilerek Sıfır Atık Projesinde daha verimli sonuçlar elde etmek için neler yapılması gerektiği hakkında çalışmaların yapılacağını belirtti.

Tokat Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Çevre Yönetimi ve Denetimi Şube Müdürü F. Yasemin İSPİRLİ GÖKREM, Sifir Atık Projesi kapsamında ilimizde yapılan çalışmalar ve projenin ulaşabildiği kurumlar ve kişilerle ilgili bilgilendirme yaptı.

Tokat Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Müdür Yardımcısı Çağlar KUTLU, Sıfır Atik Projesi ve bu projeye neden gerek duyulduğu, atıkların çevreye ve canlılara verdiği zararlar hakkında bilgi verdi. Atıkların nasıl toplanacağı, nasıl depolanacağı konusunda bilgilendirmeler yaptı.

 

 

10-01-201910-01-201910-01-2019

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.