TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şubat Ayı İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Gerçekleştirildi.

Şubat ayı İlçe Milli Eğitim Müdürleri toplantısı İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI başkanlığında Pazar İlçemizde gerçekleştirildi.
Şubat Ayı İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Gerçekleştirildi.

Şubat ayı İlçe Milli Eğitim Müdürleri toplantısı İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI başkanlığında Pazar İlçemizde gerçekleştirildi.

            Gerçekleştirilen toplantıda, e-Okul yönetim Sistemi Bakanlık/MEM işlemleri raporlama veri girişlerinin takibinin yapılması, sosyal etkinlik modülünün kullanılması, İlçe öğrenci meclis başkanlarının ilçe faaliyetlerinde gerekli desteğin sağlanması, okul bahçeleri güvenlik sorunu, okul yazarlık seferberliği, Özel MTSK direksiyon uygulama sınavlarının tablet ile yapılması iş ve işlemleri, özel mesleki yeterlilik kurslarına (SRC) uygulama sınavı yapılması iş ve işlemleri, 28 Şubat Sivil Savunma Günü etkinlikleri çerçevesinde ikaz-alarm tatbikatı ve 1-7 Mart Deprem Haftası etkinlikleri   çerçevesinde personel tahliye tatbikatlarının il/ilçelere bağlı tüm okul ve kurumlarımızca yapılması, Temel Eğitim ve Ortaöğretim kurumlarımızda görev yapan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenleri için DKAB öğretmen gelişim eylem planı çalışmaları, Türkiye Beyazay Derneği’nin başlattığı, Cumhurbaşkanlığımız himayesinde yürütülen ‘Aşmak için hareket’ çalışmaları, 2017-2018 Bilim Sanat Merkezleri öğrenci seçim süreci ve telafi sınavı, Bilsem tarafından tanımlanmış Bilsem’e devam etmeyen yetenekli öğrenciler için destek odalarının açılması, Taşımalı eğitim kurul kararları, Dyned uygulamaları ve EBA portalından etkin olarak yararlanılması gündem maddeleri görüşüldü.

            Toplantıya, İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI, İl Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticilerimiz ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri katıldılar. 

 

22-02-2018

 

   

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.